Wystawa „59” w Muzeum w Brodnicy

21 marzec - 15 maja 2026

Muzeum w Brodnicy

W Muzeum w Brodnicy od 18 marca do połowy maja prezentowane są 72 prace 59 członków Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Wśród eksponowanych w Muzeum  obrazów można znaleźć abstrakcyjną kompozycję, którą namalowałam w zeszłym, 2025 roku, pt. „Refleksyjnie”.

…Autorzy prac:

Agnieszka Adam, Joanna Adamek, Maria Baster-Grząślewicz, Anna Boszko, Tiana Breeze, Małgorzata Burcicka-Kozieł, Katarzyna Chodyń-Semczuk, Ryszard Chojnowski, Anna Cichocka, Elżbieta Czerwińska, Emilia Czyż-Kędzierska, Irena Filipowicz, Maka Gadowska, Barbara Golimowska, Kamil Gos, Joanna Granecka-Mikuła, Anna Grzybowska, Justyna Harris, Ryszarda Łucja Jagielska, Roman Jakacki, Małgorzata Jaworska, Zofia Kijak, Barbara Kosiak, Kamila Kuna, Adam Kunikowski, Waldemar Kusal, Jerzy Krzysztoporski, Elżbieta Kwiatkowska, Anna Łącka, Sylwia Młodziejewska, Andrzej Moraczewski, Jolanta Noga, Iwona Nielubowicz, Janina Olczak, Michał Ostaniewicz, Elżbieta Owczarek, Urszula Poncyljusz, Danuta Popławska, Anna Przepióra, Anna Przybyszewska, Teresa Radomyska-Kusal, Barbara Retmaniak, Bożena Sękowska, Aleksandra Siedlecka, Krzysztoff Skain May, Krzysztof Skrętowski, Bogusława Skwarna, Woytek Smółkowski, Ewa Stasiak, Artur Szałkowski, Hanna Szoll, Marzena Tauer-Konecka, Barbara Trojanowska, Halina Truszczyńska, Katarzyna Warnicka, Teresa Warowna, Ewa Wilk, Urszula Woźniak, Agnieszka Żokowska… źródło:  https://www.zpamig.com/aktualnosci.html

 

Zapraszam do odwiedzenia wystawy

Miejsce: Muzeum w Brodnicy

Termin: od 21 marca do 15 maja 2026 roku.

Wernisaż wystawy oraz spotkanie z twórcami odbyło się w dniu 17 kwietnia 2026 o godzinie 18:30 w Galerii Brama, Mały Rynek 4

relacja koleżanki ze ZPAMiG-u Barbary Trojanowskiej z wystawy związkowej „59”