PO RAZ PIERWSZY RAZEM – ZPAMiG

5 Maja - 1 Lipca 2025

Galeria Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej

W gronie dwunastu twórców przyjętych w listopadzie 2024 roku do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie, biorę udział w wystawie „Po raz pierwszy razem”.

Przedstawiamy trzydzieści trzy prace „o różnorodnej narracji, różnorodnej konwencji, od realistycznej do abstrakcji, wykonane w technice: olej, akryl, pastel czy ołówek. Każdy artysta tworzy własny świat.” 

Krótka relacja tutaj