W gronie dwunastu twórców przyjętych w listopadzie 2024 roku do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie, biorę udział w wystawie „Po raz pierwszy razem”.
Przedstawiamy trzydzieści trzy prace „o różnorodnej narracji, różnorodnej konwencji, od realistycznej do abstrakcji, wykonane w technice: olej, akryl, pastel czy ołówek. Każdy artysta tworzy własny świat.”
Krótka relacja tutaj