Wystawa poplenerowa Natulart w Łucznicy na zakończenie letniego pleneru w przepięknych okolicznościach przyrody, w cieniu 500 – letniego dębu „Zosia”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Atelier z Warszawy. Prowadzenie Pani Teresa Starzec oraz Marta Nadolle. Prezentuję namalowanie na plenerze letnie pejzaże
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.