Wystawa ZPAMiG „Engramy. Ślady pamięci” Pamięć zostawia ślady

6 Maja - 30 Kwietnia 2026

Galeria Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej

Wystawa „Engramy. Ślady pamięci” Pamięć zostawia ślady rozpoczęła się wernisażem, który miał miejsce 6 maja 2026 w galerii Warszawskiej Szkoły Zarządzania-Szkoły Wyższej.

Ekspozycja bierze udział w XXII edycji Nocy Muzeów w Warszawie, która odbędzie się w nocy z 16 na 17 maja 2026 roku.

W ramach projektu Engramy prezentujemy nasze artystyczne ślady pamięciowe – ślady doświadczeń, zapisy emocji, wrażeń impulsów i wspomnień oraz procesów pamięciowych – w formie obrazów malarskich oraz graficznych. Projekt ma charakter inkluzywny — uwzględnia różnorodne wrażliwości i sposoby pracy artystycznej. Relacja z wystawy tutaj…